~ Aşağıdaki İlan Panosu, yeni duyuru eklendiğinde kızaracaktır. Güncel duyuruları oradan takip edebilirsiniz.
 
AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Carl Arnold Himmelreich

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Carl Arnold Himmelreich
Ravenclaw I. sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 6
Rp Yaşı : 11
Kan Statüsü : Melez[Ancak Herkes Safkan Sanar]
Rp Partneri : Şimdilik yok
Desteklediği Taraf : Kendisi dışında bir tarafı yok
En Belirgin Özelliği : Rahatsız edici-Kurnaz-Zeki
Kayıt tarihi : 09/11/08

MesajKonu: Carl Arnold Himmelreich   Paz Kas. 09, 2008 6:09 am

¤ Adı ~Carl Arnold
¤ Soyadı ~Himmelreich
¤ Yaşı ~11
¤ Kan Statüsü ~ Melez
¤ Uyruğu ~ Alman

¤ Fiziksel Özellikleri ~ (Icon veya resim, buna ek olarak da kısa bir açıklama ve isteğe bağlı olarak ayrıntılı betimleme)

Mavi gözler her zaman ilk göze çarpan özelliği olmuştur.İnsanların dikkatini çekmekte kendisine yardımcı olurlar. Bazen kahverengi ile sarı arasındaki saçlarını kısa tutmayı sevse gözlerinin üstüne düşecek kadar uzun tutmak asıl tercihidir.… Kendisine bunun daha çok yakıştığına inanmaktadır. Saçlarının uzun bir şekilde yüz hatlarını daha güzel yansıttığını düşünmektedir. Ayrıca açık teniyle de ayrı bir uyum içerisindedir. Tipik bir Alman'dan biraz farklı olduğu kabul edilmelidir.

Bol kıyafetler. Evet, genellikle tercihi bol kıyafetlerden yanadır. Rahatına düşkün biri olarak buna çok ihtiyaç duyar. Özellikle tişört konusunda çok dikkatlidir. Kalın olmamaları için uğraş verir. Koyu renkler asıl tercihi olsa da bazı zamanlar etkileyici görünmek için uğraşır.

¤ Kişisel Özellikleri ~ (En az 5 satır olsun lütfen)

Görünürde derslerle pek ilgilenen biri değildir. Ancak zeki ve başarılıdır. Bu konuda çoğu kişiyi geçebileceği bir gerçektir. Boş zamanlarını genellikle kitap okumakla ya da kısa sohbetlerle geçirir. Hiç şüphe yaratan biri değildiri. Tabi bunlar tamamen bir yansımadır. Carl'ın iki yüzlü olmasından kaynaklanan gerçeklerdir. İçindeki tehlikeyi tamamen saklar böylece.

Carl karanlık yada iyiyi umursamaz. Her hareketi kendisi içindir. Arzuları ve istekleri ön plandadır. Gerektiğinde acımasız olabilir. Asıl emeli gücü elde etmektir. Bu arzusu güçlerini ilk fark ettiği andan itibaren başlamıştır. Güç ve hakimiyet.... Bunlar gözünden o kadar değerli olur bazen. İşte o zamanlar işine fazla karışılmamalıdır. Yaptıklarını genelde kimseyle paylaşmaz. Tamamen kendi gizeminde yatar. Kendisi hakkında bir çok gerçeği saklar. Aslında kimseyi tehdit etmemişti. Ancak bunun asıl nedeni gerek kalmamasından dolayıdırr. Belli bir saygıya sahiptir çünkü. Hareketler ve bakışları çoğu kişiye ürkütücü gelir ve ona bulaşmak istenmez. Böylece istrediği sessizliğe ulaşır. Genelde sessizdir ama bu demek değildir ki sohbet ettiği kimse yoktur. Bir çok arkadaşı vardır; en azından görünüşte. Gözlerinde her zaman rahatsız edici bir parıltı vardır. Hele sesi oo zehirli ses. İnsanları ikna etmesinde çok yardımcı olur. Birisine istediğini yaptırmakta pek fazla zorlanmaz.

Carl'ın ilişkilerine gelirsek. Tamamen umursamaz biri gibi görünsede kızlardan uzak kaldığı söylenemez. Doğal görünme uğraşının bir parçası da ilişki kurmaktan çekinmemektir. Aslında ilişkileriyle de farklı bir ün kazanmıştır. Kısa ilişkiler yaşar genelde. Bunu herkes bilir ama gene de kızlar şanslarını denemekten geri kalmaz. Çünkü görünüşü ve hareketleri ile ilgi çekici olmuştur her zaman.

Carl'ın tek sırrı melez olmasıdır. Bunu herkesten saklar ama bunu pek önemsemezde doğrusu. Çünkü uzun araştırmaları sonucunda Karanlığın en büyük lideri olan Lord Voldemort'un da melez olduğunu öğrenmiştir. Gene de herkese kendini safkan olarak tanıtır


¤ Ailesi / Geçmişi ~ (İsteğe bağlı)

Carl'ın ailesi karanlık içinde kalmıştır. Geçmişi çok az kişi tarafından bilinmektedir ve bilenlerde anlatmaktan hep çekinmektedir. Çünkü duyulabilecek en korkutucu geçmişlerden biridir. Ancak anlatabilecek bir başlangıcı vardır. Carl'ın hikayesi uzak bir dağ eteğindeki orman köyünde başlamaktadır. Babası dönemin en büyük ve en güçlü büyücülerinden biridir.Otuzlu yaşlarına kadar safkanlığı savunmuş ve bu konuda bir çok çalışmanın önderliğini ederek büyük bir grubun sevgisini kazanmıştır. Böylece ünü yayılmaya başlamıştır. Ancak otuzlu yaşlarında tanıdığı genç bir kız hayatını tamamen değiştirmiştir. Ona aşık olmuştur. Muggle olması bile umrunda değildir. İlk başlarda güzel ilişkileri olmuş ve daha evlenmelerine fırsat kalmadan Carl doğmuştur. Ancak Maddalen Lambrett hakkındaki gerçekleri öğrenince oğlu ile birlikte kasabadan kaçmıştır. Lambrett'in o olayla birlikle muggle soyundan gelen herkese büyük bir nefret duymaya başlamış ve yakın arkadaşları ile onları acımasızca katletmekten geri kalmamıştır. Maddalen'i bulana kadar bütün düyayı dolanmış ve bir çok güç görmüştür. Sonunda onu bulduğunda pis bir kahkaha atarak onu öldürmüştür ve ardından kayıplara karışmıştır.....


¤ Örnek Rp ~ (Eski veya yeni, size ait herhangi bir Rp olsun lütfen. Çalıntı Rp kopyalan üye, fark edildiği an da banlanır! Ayrıca sitemizin kalitesi için Rp'si belli bir seviyenin üzerinde olmayan üyeler, siteye kabul edilmeyecektir.)


Kar artık hızını çok artırmaya gerek görmüyordu ki bu çok normaldi. Kalın bir beyaz tabaka her yere yayılmıştı çünkü. Adım atmak genelde zor oluyordu ama bu kimsenin umrunda değildi. Her seferinde karın tadını çıkarmak istercesine dışarıya çıkıyor ve delik deşik ediyorlardı o düzlüğü. Her sabah tekrar kalktıklarında ise o deliklerden esir kalmadığını görebiliyorlardı. Gece onlar yorgun bir halde yataklarına kendilerini bırakırken bulutlar tekrar yüzlerini gösteriyor olmalıydılar... Bu dönüşüm her gün kendini tekrarlıyor ve insanın gözünü bu olaya alıştırıyordu; Yasak Orman dışında tabi. Bazı sabahlar erken kalkabilenler ise Yasak Ormanın uçlarında oluşan küçük izleri görebilirdi ve akıllarına hemen ormanın tehlikeli hayvanlarını getirirdi. Ancak tüm güzellikleri yanında bu havanın tek bir sorunu vardı. Hastalığa yol açabilecek soğuğu. Hogwarts içinde hasta olan kişilerin sayısı şaşılacak derecede artmıştı aslında bu zaman içerisinde. Hastane Kanadının kapısı nerdeyse artık hiç kapanmıyor ve oranın usta şifacısı dinlenecek zaman bulamıyordu anlaşılan.

Carl sabahın erken saatlerinde Büyük Salonda kahvaltısını ediyordu. Haftasonu olduğu için kimse acele etmemişti görünüşe göre. Hepsi boş zamanlarının tadını biraz daha dinlenerek geçirmek istiyor olmalıydılar. Sadece bir avuç insan Büyük Salondaydı... Ama Carl koridorlardan geçerken nerdeyse tüm Profesörlerin ayaklanmış olduğunu anlamıştı. Kendisi ise erken kalmıştı. Bunun en büyük nedeni karın tadını rahat rahat çıkarmakken. normal şartlarda da erken kalkan biriydi kendisi. Slytherin masasında oturan bir kaç kişinin yanındaki boş sandalyeyelere yerleşti ve kahvaltısını ederken bir yandan da sessizce konuşmaları dinlemeye başladı. Katılmayı gerek görmediği muhabbetler akıp giderken artık karnının şiştiğini hissetmişti. Artık Hogwarts Arazisinde dolanabilirdi biraz.

O büyük kapıları açtı anda yüzüne çarpan serin hava Carl'ı karşılamıştı. Uykusunun artık tam olarak açıldığını biliyordu. Yavaş adımlarla ilerlemeye başladı. Gerçi istese de hızlı ilerleyemeyeceğini düşünüyordu şimdi. Çünkü en son bacağını ilerletebilmesi için on dakika geçmesi gerekmişti. Sonunda gölün hemen yanındaki bir ağacın altına vardı zorlana zorlana. Buz tutmuş göl nedense daha çok hoşuna gitmişti. Gözleriyle ağaç altını tararken kuru bir yere oturmasının imkansız olduğunu biliyordu ama büyük bir kar tabakasının da içine yığılmak pek içinden gelmiyordu. Sonunda asasını karlara yöneltti. İncendio büyüsü sayesinde erimelerini sağlaya bilmişti. Kendine artık kar tabakası içinde kuru bir yer bulduğunu bilerek yere oturdu.

Yüzünde zafer dolu belli belirsiz bir gülümseme yerleşti. . Aklından binbir çeşit fikir geçiyordu. Yaptığı bu basit büyünün istenince ne kadar yararlı olabildiğine şaşıyordu aslında. "İşte güç.." Aklına bir şekilde gene bu düşünce yerleşmişti. Dudakları hafiften kıvrılırken gözlerinde tanıdık bir parıltı hissetti. Bir büyü yaratmak... Bunu kim bilir ne kadar çok istiyordu ama daha erkendi. Gelişmeli ve öğrenmeliydi her şeyi. Sırtını ağaca yaslarken bu düşünce kendini yoğunlukla hissettiryordu. Carl'a göre bunları düşünmek için en uygun zamandı belki de.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Christina A. Carlisle
Kara Büyü Profesörü ve Slytherin Bina Sorumlusu
avatar

Mesaj Sayısı : 232
Yaş : 30
Rp Yaşı : 25
Kan Statüsü : Safkan
Desteklediği Taraf : Karanlık Taraf
En Belirgin Özelliği : Soğuk ve Gizemli
Kayıt tarihi : 03/11/08

MesajKonu: Geri: Carl Arnold Himmelreich   Paz Kas. 09, 2008 6:28 am

Ravenclaw ~

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Carl Arnold Himmelreich
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
 :: Hogwarts'ın Karanlık Yüzünden Önce :: Karakter :: Seçme Bölümü-
Buraya geçin: