Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Aşağıdaki İlan Panosu, yeni duyuru eklendiğinde kızaracaktır. Güncel duyuruları oradan takip edebilirsiniz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tanışalım

+24
Mia Gabrielle Lchemisst
Evangeline L.R. Glennon
Stuart Lchemisst
Alain Isaac Stenson
Marchill Zarëch Hussman
Josette le Lieth
Lumina Lorraine Douglas
Gramiri Mutti Illius
Josiane Dyre Gyath
Inari Umi Okinawa
Isolde Méddox Gwydion
Lorraine Mae McDown
Jaycee Solynna Campbell
Issa Philippe
Lieselotte Allmendinger
Marveille Nyxeen Croweix
Romina M. Levy
Laudonia Ann Campbell
Dharja W. Breña
Lycia Sonia Lonyttå
Lleweyn Chloris
Sintié Camile Dixie
Roxanne Anjela Bordéaux
Christina A. Carlisle
28 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Evangeline L.R. Glennon
Gryffindor I. Sınıf
Evangeline L.R. Glennon

Rp Yaşı : 11
Kan Statüsü : Safkan
Rp Partneri : yok
Desteklediği Taraf : Aydınlık Taraf
En Belirgin Özelliği : Kararlı, Hırslı

Tanışalım - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 9:38 am

Hoşbuldum Very Happy iyi anşaşırız o zaman (: (bu arada bence de fen seç)
Lorraine Mae McDown
Ravenclaw I. sınıf
Lorraine Mae McDown

Asa : Akasya,14 inç, Veela saçı, Esnemez.
Evcil Hayvanı : Tom ve Elle ile sokakta bulduğu beyaz kedisi Kontes.
Desteklediği Taraf : Güneş Doğdu.
En Belirgin Özelliği : Sessiz, Güzel, Gizemli, Kitap Delisi, Müzik Aşığı.

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 9:45 am

Evet xD Kesinlikle FM. Ama neden olduğunu bilmiyorum xD FMem iyidir. Ancak ne olacamı bilmiorm xD
https://darksideofhogwarts.yetkin-forum.com/lejant-f6/lorraine-ma
Mia Gabrielle Lchemisst
Ravenclaw I. sınıf
Mia Gabrielle Lchemisst

Lakap : Eğlenceli olması, Hayatında sorulara yer vermemesi, Ayaklı kütüphane gibi dolaşması
Desteklediği Taraf : Karanlık Taraf
En Belirgin Özelliği : Zekası ve Asaleti

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 9:49 am

Bende geldim bende... Bana sitenin baş belasıda diyebilirsiniz... Very Happy genelde sitelerde öyle adlandırılırım...
Evangeline L.R. Glennon
Gryffindor I. Sınıf
Evangeline L.R. Glennon

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 9:50 am

Bölümünü istediğin mesleğe göre seç bence (pek bi abla tavırlı mı oldum ne), bana öyle demişlerdi Very Happy bus sebeplen de mutluyum bölümümden
Lorraine Mae McDown
Ravenclaw I. sınıf
Lorraine Mae McDown

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 9:52 am

Sende hoşgeldin Toprak xD

Ya ben sözeli sevmiyorum xD Sözeli sevmiyorum ama Rpciyim. Manyak mıyım ne xD Sen ne güzel biliosun ne istediğini xD
Evangeline L.R. Glennon
Gryffindor I. Sınıf
Evangeline L.R. Glennon

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 9:59 am

Taylor Mia Swift demiş ki:
Bende geldim bende... Bana sitenin baş belasıda diyebilirsiniz... Very Happy genelde sitelerde öyle adlandırılırım...

Hoşgeldin!!

Lorraine Mae McDown demiş ki:
Sende hoşgeldin Toprak xD

Ya ben sözeli sevmiyorum xD Sözeli sevmiyorum ama Rpciyim. Manyak mıyım ne xD Sen ne güzel biliosun ne istediğini xD

Rp yapmak için sözele gerek yok (: sayısalcılar da çok etkileyici konuşup, yazabilirler (: sözel de sevmiyomuşsun sen de fen ol en iyisi Very Happy
Lorraine Mae McDown
Ravenclaw I. sınıf
Lorraine Mae McDown

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 10:27 am

Aynen öyle xD
Adriana V. Muñoz
Ravenclaw I. sınıf
Adriana V. Muñoz

Rp Partneri : Yok^^
En Belirgin Özelliği : Ukala, Umursamaz, Zeki...

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 11:09 am

Merabalar... Bende Tuğçe. Nihayet 15 yaşıma girmiş bulunmaktayım x) İstanbul'da oturuyorum. Rp'ye başlayalı 2 seneye yakın zaman oldu sanırım =) Genelde Kaitlynn Lara Andy adıyla tanınıyorum. Bunun dışında Lisa Gaunt üye adını taşıdığım bir sitede var Very Happy Aslında beni daha çok ünlümden tanıyorlar. Genelde "Aaa! Sen şu Milkboxer kullanan kızsın değil mi?" gibi ifadelerle karşılaşabiliyorum. Evet o kız benim. Gerçi artık benim dışımda herkes kullanıyor Milk'i xD Ehem... Neyse fazla uzatmayalım işte bende buyum =) Site çok güzel yapanların ellerine sağlık. Umarım iyi vakit geçiririz...
https://darksideofhogwarts.yetkin-forum.com/lejant-f6/adriana-v-m
Lorraine Mae McDown
Ravenclaw I. sınıf
Lorraine Mae McDown

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 11:17 am

Hoşgeldin Tuğçe Wink Sanırım yaşıtız xD Lise 1 msn?
Adriana V. Muñoz
Ravenclaw I. sınıf
Adriana V. Muñoz

Rp Partneri : Yok^^
En Belirgin Özelliği : Ukala, Umursamaz, Zeki...

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 11:28 am

Hoşbuldumm =) Evet Lise 1'e gidiyorum^^
https://darksideofhogwarts.yetkin-forum.com/lejant-f6/adriana-v-m
Lorraine Mae McDown
Ravenclaw I. sınıf
Lorraine Mae McDown

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 11:29 am

Evet, yaşıtık xD
Christabella Niga

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 6:55 am

Uzun zamandır tanıtım yazısı yazmamıştım, bi' de upuzun yazan birini görünce ben de gebi diyip geçmemeye karar verdim -en son tanıtım yazısı yazdığımda bi' rp sitesinde (biodaydı sanırım) rplerimin iki katı olmuş kimse sonuna kadar okumamıştı, resmen kendimi teşhir etmiştim, öhm-. Bu sefer tanışciim kaynışciim.

Ben Merve, sitedeki üçüncü Merve olarak saygılarımı sunuyorum öncelikle xD Bi' de egzantrik ismim Roya var ama geçiniz efenim asıl tanındığım isme: Gebi. Bu Gebi mevzusunu açarak rp geçmişimi aydınlatmak istiyorum. İtiraf ediyorum rpye sitemynet mi neydi, onlarla başladım. Daha doğrusu o Hogwartsçılık oynuydu. Orada ilk rp kankalarımı (Aslı ve Reha, hala isimleri durur telefonumda, ağlıciim ><.) edindim. Sonra SanalHogwarts'a başladık. Havuch'umu Bilge'yi tanıdım orada. Çok kısa bi' süreydi, sh yeni rp sistemine geçmişti filan. Daha küçük sitelerde takıldık hoppidik hoppidik -bu sırada da Pınar'ı tanıdım uzaktan, yaa, her arkadaşlığımın bi' mazisi varmış =P-. Kendi sitemiz bile oldu. FRPHogwarts'ta da oynadık *İpek'e el sallar* Co-DM olup işe yaramaya çalıştık. İlk kez Gabrielle ismini kullandım. Ve -dımdımdım- ilk Bio'ya o civarda katıldım. Age Of The Founders'ın ilk versiyonuydu. FRPde resim kullanmıyorduk ama ben resmini eklediğimi hatırlıyorum. Ancak ve ancak ilk kez resmi olarak o kurguda sahiplendim bu ünlüyü. Ay ünlünün adını yazmamışım. Kristin Kreuk. O zaman Smallville yoktu Türkiye'de ve kimse tanımıyordu. Ahah, Yerdeniz'i ağzım açık izlemiştim. Tenarcık. Neyse xD Of çok üşendim gerisini yazmaya. Ondan sonraki hayatım Barış-siteleri ile Eren-siteleri arasında geçti resmen. Gabrielle D'Arc ismini ilk DarkBio I'de kullandım. En uzun rplerimi Jonathan Bristow Hogwarts'ta yaptım. Asla unutamam. Ha bir de ilk JB Hogwarts'ta Jesse Ehasz karakterini yarattım. Başka ilklerim de vardır da çook üşendim. Uzun olmasın diye uğraşıyorum da. Uf kestim RP mazimi. Son notum bu konuda; rpye başlarken, dur bakayım, 10 yaşı civarında ve 5. sınıftaydım. Şimdi 15 yaşındayım ve 11. sınıftayım. Hesaplayın siz. Sonra cevaplayın, bu kız pc başında mı ölür başka yerde mi >>

Ehm. Müzik, evet, herkesin kendini tanıtırken eklemeyi zorunlu bulduğu müzik. Bu benim için ne kadar zor haberleri var mı? Winamp'taki listemde şu an klasik müzikten r&bye, r&bden senfonik metale ordan da çakma emo punka kadar her şey var. Şu an Dandy Warhols dinliyorum. Veronica Mars sağolsun. Şimdi Nick Cave'e geçti. Anlamışsınızdır, ben de geçeyim. Voleybol oynarım ama tarzım spora sığmıyor. Ortada kalan tipler var ya, ondan şundan bundan hepsinden diye açgözlüler. Onlardanım sanırım. Burnumu her şeye sokmaya pek bir meraklıyım, gugıl evladıyım. Sonracığıma, anime izliyo'dum bi' ara deliler gibi. *Gözlerim ciddi anlamda baş ağrısı yapana kadar* O yüzden yazarkenki ses efektlerim pek bi' zengindir. Çizimlere bakıp ağzımı sonuna kadar açmayı severim =P Uf yaz yaz bitmez ki bu. Ha buldum. Fen öğrencisiyim ama en sevdiğim ders felsefe ><. Başkaaa, giyim tarzında sadeliği ve koyu rengi severim. Hayır, rakçılık kasmıyorum ama kırmızı en güzel siyah ve griyle oluyor =P Bilmiyorum belki de yılların soğuk nevalesi Gabrielle'in bende yerleştirdiği bir şey. Bu arada Rihanna'dan Disturbia çalıyor. Am i scarin' u tonight? What a Face Of gerçekten sıkıldım. Yeni bi' site keşfettim onu kurcalamalıyım. Sorusu olan? bounce adsfgsdaf güldüm kendime xDXD
Lucianna Anabelle Lincoln
Slytherin I. Sınıf

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 7:20 am

Defol git. Sh'de sadece ablamla mı tanıştın? Evil or Very Mad
Christabella Niga

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 7:33 am

Ya Havuch nickini hatırladım bi tek n'apiim, yoksa sen de Lupin'din. What a Face

*İşte ölüm fermanımı imzaladım xD*
Slytherin I. Sınıf

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 8:04 am

Bir daha yüzüme bakma Gebi. >.<
Christabella Niga

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 8:21 am

Peşinden gelsem, sapıklık yapsam cyclops *Ya nerede o sapık tipli simililer ya, msnin bile Smile şeklinde sapık bi' similisi var ><.*
Romina M. Levy
Slytherin I. Sınıf
Romina M. Levy

Rp Partneri : İstemiyor.

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 10:24 am

Gebicikkk *dans eder el sallar*
https://darksideofhogwarts.yetkin-forum.com/lejant-f6/romina-m-le
Lleweyn Chloris
Kehanet Profesörü ve Ravenclaw Bina Sorumlusu
Lleweyn Chloris

Asa : Maun - Anka Teleği - 13.5 Inch - Yarı Esnek
Evcil Hayvanı : Tarantula - Armen -
Lakap : Hoşlanmaz ancak Lle diyen vardır.
Rp Yaşı : 25
Desteklediği Taraf : Tarafsız
En Belirgin Özelliği : Ağırbaşlı ve mantıklı. Yarı-vampir.

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 11:06 am

Hoşgeldin Merve ^^ Kristeni ödünç aldıydım senden bu sitelik Suspect
Romina M. Levy
Slytherin I. Sınıf
Romina M. Levy

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 1:39 pm

Çok sıkıldığım bu 22 Kasım akşamında tanışma bölümündeki mesajımı editlemek dışında daha yapıcı bir uğraş bulamadım evet. Aklıma gelen her şeyi yazarım, anlamsız olsun bir şey olmaz.

ipek, 20, londra, fotoğraf, yağmur, pembe oje, eyeliner, 50'ler, 60'lar, the horrors, montmarte, beyond retro, she set, garage punk, rockabilly, elvis presley, fransızca, edgar allan poe, izmir, sözlük, londra, paris, amsterdam, saç, rat tail comb, how to videoları, ben&jerry's monkey chunky, marilyn monroe, gilbert bécaud, the sartorialist, kozmetik, coco chanel, valentino, kırmızı, siyah, beyaz, retro, vintage, ece sükan, yavuz sultan selim, mango, chic, tunalı pasajı, nada, machine, istanbul, ura!, myspace, béublank bin, atina, anemik, rp, tolkien, miyazaki, sailor moon, diyet kola, haribo, eflatun, yelpaze, peluş ve otriş, londra, old street, ipso facto, grease, edith piaf, rebel without a cause, the beatles, joy division, kedi, çöp adam, ayakkabı, el fetişi, paşmina, primark, topshop, saç maşası, 50's housewife stili, topuklu ayakkabı, indie, electronica, dj, severus snape, post it, gossip girl, stabilo kalem, şekersiz sakız, can sıkıntısı, givenchy, 2. el, sarah ainsworth, paris, canon eos, polaroid, fransızca, tarot, fuzz noise, ska, kabare, 20'ler, 30'lar, hediye almak, sigara filtreleri, güneş gözlüğü, jacques brel.

Yazmaktan sıkıldım.

En son Romina M. Levy tarafından C.tesi Kas. 22, 2008 4:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Christabella Niga

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 2:22 pm

*İpek'e koccaman ıslak bi' öpücük atar*

Kristin, Kristen değil ^^' Önemli değil. Başka bi' model kullanıyorum bu karakterde. Bixby'de kullanmıştım. Çatlak olucek biraz xD

Bu arada İpeeeak -abla- hepsini okudum. Londra ve Fransızca iki kez yazılmış What a Face
Romina M. Levy
Slytherin I. Sınıf
Romina M. Levy

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 2:27 pm

Üç kere yazacaktım da sıkıldım yazmaktan. Bütün sayfayı onunla da doldurabilirim ^^ *Ne olur bana abla demeyin T_T*
Christabella Niga

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 3:16 pm

Bi' an karar veremedim ne desem, fırladı klavyeden, tutamadım What a Face
Vivienne Cyrille Croweix
Slytherin I. Sınıf

Lakap : Vivien

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 5:23 am

Selam x) Ben Rüya. 14 yaşındayım. Bir Anadolu lisesinde lise 1 öğrencisiyim. Ankara’da oturuyorum. Yaklaşık 2 sene mi, 1.5 sene mi ne oldu rp’ye başlayalı, emin değilim. Gerçi ilk aylarımda rp’lerim bir paragrafı geçmezdi xD Nedendir bilinmez, her siteye farklı isimlerde, farklı karakterler yaratmak gibi bir takıntım var, bu nedenle nicklerimi sayamayacağım hiç xD Sadece en çok tanınma ihtimali olan olarak Brooke Alliandre Larisen veya Brooke Liberty Dumbledore falan. Fantastik kurguya bayılırım. Uhm, başka da bir şey kalmadı sanırım.
Lleweyn Chloris
Kehanet Profesörü ve Ravenclaw Bina Sorumlusu
Lleweyn Chloris

Asa : Maun - Anka Teleği - 13.5 Inch - Yarı Esnek
Evcil Hayvanı : Tarantula - Armen -
Lakap : Hoşlanmaz ancak Lle diyen vardır.
Rp Yaşı : 25
Desteklediği Taraf : Tarafsız
En Belirgin Özelliği : Ağırbaşlı ve mantıklı. Yarı-vampir.

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 5:48 am

Tamam yanlış yazmış olabilerim yüzüme vurmayın Suspect Bu arada HE buraya mı toplandı ne.
Lorraine Mae McDown
Ravenclaw I. sınıf
Lorraine Mae McDown

MesajKonu: Geri: Tanışalım   Tanışalım - Sayfa 3 I_icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 8:38 am

Hoşgeldin Rüya^^

Tanışalım
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki