Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Aşağıdaki İlan Panosu, yeni duyuru eklendiğinde kızaracaktır. Güncel duyuruları oradan takip edebilirsiniz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zindan Kuralları

YazarMesaj
Carmen L. Darcy
İksir Profesörü
Carmen L. Darcy

Asa : Kayın Ağacı // At Kılı
Evcil Hayvanı : Baykuş - Chegu
Lakap : Lily (Lilian'dan gelir.)
Rp Yaşı : 28
Kan Statüsü : Safkan
Rp Partneri : Henüz yok.
Desteklediği Taraf : Karanlık Taraf
En Belirgin Özelliği : Soğuk

Zindan Kuralları Empty
MesajKonu: Zindan Kuralları   Zindan Kuralları I_icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 12:16 am

Dersime girmek istiyorsanız açtığım kayıt başlığından başvuru yapabilirsiniz. Dersleri offline işleyeceğimden her ders sadece bir rp yapmanız yeterli olacak, ara sıra ödev de vereceğim. Derste yapılan rp'leri değerlendireceğim ve en iyi üç rp binasına puan kazandıracak. (1. - 25 puan, 2. - 20 puan, 3.- 15 puan olmak üzere.)

God mode; adı üzerinde tanrıcılık modu. Kendini mükemmel gösterme isteği. Bir öğrenci derste kendini başarılı değil, başarısız gösterebiliyorsa eğer, bu benim için daha büyük bir başarıdır. God mode gibi bir alışkanlığıınız varsa derhal yok etmenizi öneririm. İyi bir rp'ci olmak için bu şarttır.

Bunun dışında anlatım bozukluklarına önem veriyorum, lütfen cümlelerinizin düzgün olmasına özen gösterin. Rp'lerinizi word'de yazmanız yazım hatası yapmamanız açısından iyi olacaktır.
https://darksideofhogwarts.yetkin-forum.com/lejant-f6/carmen-l-da

Zindan Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası