Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Aşağıdaki İlan Panosu, yeni duyuru eklendiğinde kızaracaktır. Güncel duyuruları oradan takip edebilirsiniz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni Profesör Alımları

YazarMesaj
Marchill Zarëch Hussman
Müdür
Marchill Zarëch Hussman

Evcil Hayvanı : Karıncayiyen.
Lakap : Blonde
Rp Yaşı : 52
Kan Statüsü : Safkan
Rp Partneri : Only God
Desteklediği Taraf : Dark
En Belirgin Özelliği : Sert

Yeni Profesör Alımları Empty
MesajKonu: Yeni Profesör Alımları   Yeni Profesör Alımları I_icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 8:46 am

Arkadaşlar, ciddi bir site kurmaya çalıştığımızı ve bunu ciddi bir şekilde ilerletmeye çalıştığımızı fark edememiş insanlar var. Yaparım ederim deyip profesör olduktan sonra geyikten çıkmayan, siteye girmeyen, derslerini yazmayan profesörlerimizi maalesef çıkartmak zorunda kalacağım.

Şimdi. Ben ilgilenebilirim, en azından dersleri aksatmadan yazarım ve puanları sürekli güncel tutarım diyen, bu konularda kendine güvenen, (tercihen) yaş olarak da büyük üyelerimiz lütfen bana PM atsınlar. Profesör kadrosunu güncelleyeceğim.
Marchill Zarëch Hussman
Müdür
Marchill Zarëch Hussman

MesajKonu: Geri: Yeni Profesör Alımları   Yeni Profesör Alımları I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 9:19 am

Bir çok profesöre Pm attım ve bir çoğu da PM'leri daha almadılar. Bu da demek oluyor ki bir çok Profesör yerini yeni adaylara bırakacak. Bu bağlamda, haftada bir kez siteye uğrayıp ders RP'sini yapacak profesörlere ihtiyaç duyuyor ve sizden ilgi bekliyoruz.
Marchill Zarëch Hussman
Müdür
Marchill Zarëch Hussman

MesajKonu: Geri: Yeni Profesör Alımları   Yeni Profesör Alımları I_icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 8:27 am

Çarşamba günü profesör değişikliğini yapacaktım. Ancak diğer adminlerimiz bu konuda çok tutucu davrandığımı ve profesörleri sıktığımı düşündüklerini belirttiler. Onların da bir hayatı varmış da, bi ara yazarmışlar da, biraz beklememiz ve onlara zaman vermemiz gerekiyormuş da muymuş da mıymış. Arkadaşlar, nerden baksanız iki hafta geçti gerçek hayatta okul açılalı. RPG'de ise aylar. Daha ne kadar beklememiz gerekiyor dersler için.

Biz en başta seçimleri yaparken; sen sen sen sen gelin profesör olun diye mi yaptık. Belli kriterler sunduk ve bunları yerine getirin tamamdır dedik. Ancak hala ders RP'sini yapmayan profesörler ve burda bu kadar şeyi yazdıktan sonra hala hala görmezden gelenlerle şahsen benim işim olmazdı. Ancak diğer adminlerin ricası üzerine, hafta içi giremeyenler olabilir diye, pazartesiye kadar bekliyorum. Profesörlere PM de atacağım bu konuyla ilgili. Eğer Pazartesi günü, gerekli RP'ler yapılmamışsa, o profesörlerden rütbeleri alıp sırada bekleyenlere vereceğim.

Bu benim son RPG sitem. Ve bunun mükemmel olmasını istiyorum. Çok daha gelişeceğiz ve çok mükemmel bir site olacak bu site bundan emin olabilirsiniz. İşte şimdi mevkilerini kaybedenler, o zaman çok pişman olacaklar. Biz burda ciddi bir iş yapıyorsak siz de bize uyup ciddi olmak zorundasınız.

Yeni gelecek profesörler için, gerekli kriterleri yazıyorum.(çok da bir şey değil yani)

1-Haftada en az bir kez siteye uğrayıp, siteyi takip edecek ve ders RP'sini yazacak.(Mazereti olduğu zamanlar olabilir. Ama en azından ilk ders RP'sini de yapsın bir zahmet)
2-İki yok arkadaşlar. Bu kadar. Sizden istediğimiz sadece bu kadarı.

Son olarak; kesin olmamakla birlikte boşalması muhtemel mevkileri yazıyorum.

-İksir Profesörü
-Sihir Tarihi Profesörü
-Astronomi Profesörü
-Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü

İsteklerinizi bana PM ile bildirebilirsiniz Profesör adayları.
Marchill Zarëch Hussman
Müdür
Marchill Zarëch Hussman

MesajKonu: Geri: Yeni Profesör Alımları   Yeni Profesör Alımları I_icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 9:45 pm

- Sihirli Yaratıkların Bakımı
- Astronomi

Bu derslerin Profesörlerinin rütbelerini almış bulunmaktayım. İlgilenmek isteyen lütfen bana PM atsın.

Aynı zamanda yeni İksir Profesörümüz Carmen L. Darcy'yi taktim etmekten gurur duyarım. Kendisine tüm yönetici kadromuz adına başarılar diliyorum.

Yeni Profesör Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Öğrenci Alımları
» Profesör Lchemisst'in Odası
» Profesör Campbell'in Odası ~
» Profesör Manchester'ın Odası