Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Aşağıdaki İlan Panosu, yeni duyuru eklendiğinde kızaracaktır. Güncel duyuruları oradan takip edebilirsiniz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Binalar...

+3
Christina A. Carlisle
Laudonia Ann Campbell
Jennifer N. Blanchett
7 posters
YazarMesaj
Jennifer N. Blanchett
Ravenclaw I. sınıf
Jennifer N. Blanchett

Binalar... Empty
MesajKonu: Binalar...   Binalar... I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 4:45 am

Ravenclaw ve Slytherin bina alımları bence artık kapansın...
Laudonia Ann Campbell
Eski Yazıtlar Profesörü
Laudonia Ann Campbell

Asa : 18 inç/Abanoz/Tek Boynuzlu At Kılı/Bükülmez
Evcil Hayvanı : Hoşlanmaz
Lakap : Laud
Rp Yaşı : 25
Kan Statüsü : Safkan
Desteklediği Taraf : Karanlık
En Belirgin Özelliği : Gerçekçi, İçten Pazarlıklı

Binalar... Empty
MesajKonu: Geri: Binalar...   Binalar... I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 4:55 am

Sitenin en azından bir adminini iyi tanımama dayanarak söylüyorum, sanırım ki endişeleri insanların siteden soğuması. Çünkü ortak bir sitemizde bir de bina alımı kapatma yoluna başvurmamıştık. Şahsen birçok sitede sevmediğim bir binaya seçildiğim için aktif olmadım. Bu durumu engellemek adına alımı kapatılmıyor, en azından öyle düşünüyorum. Ama tabiki aktif olmayan binalara öğrenci yönlendirilmesi yapılmalı. Mesela ben başladım xD
Christina A. Carlisle
Kara Büyü Profesörü ve Slytherin Bina Sorumlusu
Christina A. Carlisle

Desteklediği Taraf : Karanlık Taraf
En Belirgin Özelliği : Soğuk ve Gizemli

Binalar... Empty
MesajKonu: Geri: Binalar...   Binalar... I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 5:01 am

Öğrenci alımları zaten kapanacağı için ve üyelerin istemedikleri binada karakterlerini oynatmaktan da zevk almadıkları için kapatmayı düşünmüyorum ama elimizden geldiğince diğer binalara yönlendirmeye çalışıyoruz üyeleri =/
Mia Gabrielle Lchemisst
Ravenclaw I. sınıf
Mia Gabrielle Lchemisst

Lakap : Eğlenceli olması, Hayatında sorulara yer vermemesi, Ayaklı kütüphane gibi dolaşması
Rp Yaşı : 11
En Belirgin Özelliği : Zekası ve Asaleti

Binalar... Empty
MesajKonu: Geri: Binalar...   Binalar... I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 5:01 am

Laudonia Ann Campbell demiş ki:
Sitenin en azından bir adminini iyi tanımama dayanarak söylüyorum, sanırım ki endişeleri insanların siteden soğuması. Çünkü ortak bir sitemizde bir de bina alımı kapatma yoluna başvurmamıştık. Şahsen birçok sitede sevmediğim bir binaya seçildiğim için aktif olmadım. Bu durumu engellemek adına alımı kapatılmıyor, en azından öyle düşünüyorum. Ama tabiki aktif olmayan binalara öğrenci yönlendirilmesi yapılmalı. Mesela ben başladım xD

Evet bende katılıyorum.. Bende bir çok sitede istemediğim bir binada olduğum için hiç aktif olmuyorum... Mesela karakterim tamamen rav ve ya sly'a uygunken gry ve ya huff'a konulursam hem kurgumda bozukluk olur hemde istemeden orada olmuş olurum yani kapatılam durumu kurgularıda etkiliyor...
Misafir
Misafir

Binalar... Empty
MesajKonu: Geri: Binalar...   Binalar... I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 5:03 am

Üyeler açısından düşünüldüğünde isteksizlik ve soğuma durumları göze batıyor tabii. Yine de yönetim dengeyi sağlamak istiyordur. İnce ve önemli bir ayrıntı bana kalırsa. Neyse, ben karışmıyorum x)
Stuart Lchemisst
Aritmansi Profesörü
Stuart Lchemisst

Asa : Söğüt Ağacı ve Veela Teleği. 30 inç.
Evcil Hayvanı : Shiratz isminde yeşil bir yılan.
Lakap : Stue. (Ona böyle hitap edenleri ısırdığı görülmüştür.)
Rp Yaşı : 30
Kan Statüsü : Safkan!
En Belirgin Özelliği : Unutkan

Binalar... Empty
MesajKonu: Geri: Binalar...   Binalar... I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 10:24 am

Ancak kişinin karakterleri değişkenlik gösterebilir. Öyle ki, Huff'ta olan bir öğrenci bir Sly'dan daha fazla o özellikleri taşıyabilir. Bu RP lerdeki ustalığa kalmıştır. Zaten uzun zamandır anlatılmaya çalışılan bu. Ama tabii insanlar çoğunluğun arasında kalmayı tercih ediyor. Kurguyu takip etmeyen herhangi biri binası ile değerlendirebiliyor kişiyi.
http://expectohogwarts.realbb.net
Inari Umi Okinawa
Gryffindor I. Sınıf
Inari Umi Okinawa

Evcil Hayvanı : Yuki(Pigme bir Unicorn)
Lakap : Kuroi Neko(Kara Kedi)
Desteklediği Taraf : Aydınlık Taraf
En Belirgin Özelliği : Hırsı

Binalar... Empty
MesajKonu: Geri: Binalar...   Binalar... I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 5:31 pm

Bina olarak Gryffindor ya da Hıfflepuff olup karanlık taraf da desteklenebilir.Tabi genellikle karakteri ön plana çıkarmanın yolu çok.
Örnek vermeye gerek duymuyorum ki her ne kadar Gryffindor binasından hoşlanmasam da sitenin Slytherin ve Ravenclaw olmasındaki yoğunluğu görünce karakterimi Gryffindor'a yönelttim(Hufflepuff'da olabilirdi ama bu benim tercihim)...Sonuç itibariyle karakter sağ gösterip sol vurabilir.Bu sizin elinizde.
https://darksideofhogwarts.yetkin-forum.com/lejant-f6/inari-umi-o
Yagami Phineas
Hufflepuff I. Sınıf
Yagami Phineas

Asa : 30 inç Kayın, Ejderha Yüreği Teli
Evcil Hayvanı : Yok!
Kan Statüsü : Safkan!
Rp Partneri : Yok!
En Belirgin Özelliği : Stuart Lchemisst Benim karakterim'dir.

Binalar... Empty
MesajKonu: Geri: Binalar...   Binalar... I_icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 4:18 am

Katılıyorum Umi! Sanırım bina seçimlerinde kullandığımız tercih ortak.
Christina A. Carlisle
Kara Büyü Profesörü ve Slytherin Bina Sorumlusu
Christina A. Carlisle

En Belirgin Özelliği : Soğuk ve Gizemli

Binalar... Empty
MesajKonu: Geri: Binalar...   Binalar... I_icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 9:37 am

Yarından itibaren bina seçimleri kapanacağından dolayı, başlık kilit Arrow

Binalar...
1 sayfadaki 1 sayfası