Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Aşağıdaki İlan Panosu, yeni duyuru eklendiğinde kızaracaktır. Güncel duyuruları oradan takip edebilirsiniz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

| Jeremy Nathan Blanchett |

3 posters
YazarMesaj
Jeremy Nathan Blanchett
Slytherin I. Sınıf
Jeremy Nathan Blanchett

Rp Yaşı : 11
Kan Statüsü : Safkan
Desteklediği Taraf : Dark Side ~

| Jeremy Nathan Blanchett | Empty
MesajKonu: | Jeremy Nathan Blanchett |   | Jeremy Nathan Blanchett | I_icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 6:29 am

| Jeremy Nathan Blanchett | Kkkk787bn5

Kişiliği ~

| Jeremy Nathan Blanchett | 82474820yh2~ | Jeremy Nathan Blanchett | 97637695pc4 ~| Jeremy Nathan Blanchett | 92027288jh3 ~ | Jeremy Nathan Blanchett | 99744431zu1

Çabuk sinirlenen, her zaman üstte durmak isteyen, emir vermek isteyen, Belli bir ölçüye kadar cesur sayılabilir. Ama aşırı cesaretin başa bela olduğunu düşünen ve son derece tembel biri. Dalga geçmek konusunda üzerinde yok. Ciddi ve sert duruşludur. Yerine göre gülen ve eğlenen biri olsa da ön yargılı davranan insanlar onu ciddi biri olarak görürler ilk bakışta. Gizemli ve kin besleyen biridir. Gücünü ve zekasını boşa harcamamak konusunda büyük bir tutumu vardır. Herkese karşı oldukça rahat ve umumursamaz davranır. Bütün işlerini sükunet içinde yapar ama adaletli davranmaz. En önem verdiği şeylerden biri; Zekasıdır. Ama ondan önce Mükemmeliyetçi yapısı ve sinsi görüşleri daha baskındır.

| Jeremy Nathan Blanchett | Cc127rw5 ~ | Jeremy Nathan Blanchett | Cc128uy9 ~ | Jeremy Nathan Blanchett | Cc129nh9 ~ | Jeremy Nathan Blanchett | Cc130by2

Geçmişi ~

Kaderin akışını değiştiren bir seçim. Blanchett ailesi yıllar önce Almanya'nın Berlin şehrinin sınırları içerisinde yaşamaktaydı. O zaman ailenin genç temsilcilerinden biri olan Stephen İngiltere'ye taşınmaya karar verdiğinde ailesi buna şiddetle karşı çıkmıştı. Ama sonunda genç büyücü büyüklerinin sözüne aldırmayarak bildiğini okumuştu. Ailesinin kurulduğu yerden ayrılarak trene bindiğinde hayatında gördüğü en güzel kızla karşılaşmıştı. Aralarında geçen kısa sohbetten sonra ona aşık olduğunu anlayarak peşini bırakmamış. Kız İngiltere'nin soylu ailelerindendi. Ama kız Stephen'ı hiç sevmedi, onu hep kullandı. Stephan aşkın kör kaderine kurban gitti. Almanya'ya bir şekilde haber ulaştığında aile büyükleri Stephen'ı uyardılar ama o, kimseyi dinlemedi. Bu yasak aşktan sonra İngiltere'de oluşan yeni soyun devamı geçmişten habersiz yeni kuşak olmuştur. Nathan'ın babası da bu soydan gelmektedir. Geçmişini araştırmaya kalkan Crelio Blanchett öğrenmek bile istemeyeceği sırları öğrenmiştir. En sonunda bilgilerini kendine saklayarak oğlundan ve kızından gizlemiştir. Ortadan kaybolduğunda Blanchett ailesinin kaderini değiştiren kızın madalyonunu ve günlüğünü kilitli çekmecesinde saklamaya devam ediyordu. Nathan, malikanelerinin yasaklanmış bölümünü gezerken anahtarı bulmuş, çok geçmeden babasının çekmecesine ulaşmıştır. Günlüğün mühürünü hala çözemese de madalyondaki kadına ne kadar benzediğini fark etmiştir. Anabell Blanchett [Trende ki Kadın] adlı genç kadının fotoğrafını saklamaya devam etse de öğrendiklerini annesine söylememektedir. Mühürü açmak için soylarının geldiği yere yani Almanya'ya gitmek zorunda kalacağından habersizdir. Bu durumu ikizi ile paylaştığında karmaşık durum daha da düğümleniyordu. İkisini de zor günlerin beklediğini fark ediyorlardı. Aile, Karanlık Lord'un yanında olduğunu hiç saklamamış. Bu yüzden bütün büyücü dünyası bunu bilmiştir. Bir çok kanıt bulunmuştur bu konu hakkında. Ancak hiç kimse aileden birini yakalamayı başaramamış. Aile, özellikle İksir yapımı ve Karanlık Sanatlar konusunda üstün bir bilgeliğe sahiptir. Ailedeki fertlerin büyük bir kısmı Sihir Bakanlığı'nda çalışmışlardır. Bu nedenle Karanlık Lord'un en güvenilir haber ve istihbarat kaynakları olarak görülmüşlerdir. Sadece Slytherin'e öğrenci vermiştir. Slytherin'den başka bir binaya öğrenci vermemiş olması, karanlığın saf ve bozulmamuş hali olduklarının kanıtıdır. Aile, bilgeliğe ve güce önem vermektedir. Belki bu yüzden de ailenin genç bireylerinden Jenn, ikizi Nathan'ın tersine Ravenclaw'a gitmiştir. Belki asırlardır soylarını devam ettiren aile de zekasını daha çok düşünen biri çıkmıştır. Lleweyn Chloris, isimli genç cadı Tehlikeli ormanların birinde her zaman ki açlığını giderirken kurt adamların olduğu mağaraya girmiş, asırlardır Vampirler ve Kurt adamların savaşına tanık olmuştu ama kendini bir an da o, savaşın tam ortasında buldu. Ormanda kurt adam sürüsünden kaçmaya çalışırken bir cadıya rastlıyor. Cadı kimseye merhamet göstermese de o an içinde yardım etme istediği doğdu, belki de karnında duran daha 3 aylık bebeklerin etkisine kapıldı. Zaman döndürücüyü kullanarak Lle.'i geçmişe ormana girmeden önce ki zamana götürüyor böylece kızın hayatını kurtarıyor. Aradan uzun yıllar geçiyor kadın ve Ll. hala görüşmeye devam ediyorlar. Bu sırada bebekler doğmuş oluyor. Kadın Ll.'ye ablalık teklif ediyor kızda bunu hiç düşünmeden kabul ediyor. O zamandan beri öz kardeşleriymiş gibi sever Ll. ikizleri.

| Jeremy Nathan Blanchett | GG15 ~| Jeremy Nathan Blanchett | Walhalla008xa9 ~ | Jeremy Nathan Blanchett | Walhalla012xj6 ~ | Jeremy Nathan Blanchett | Walhalla018rz1

~ Fiziksel betimleme ~

Kahverengi ve uzun saçları ve deniz mavisi gözleriyle her zaman dikkat çekmeyi başarmıştır. Olması gerekenden uzundur, kilosu normal seviyededir. Açık ten rengiyle her zaman parıldayan suratuında tebessüm gösterince yeterince çekici bir hal alıyor. İnsan gözlerine ve suratına bakınca neler düşündüğünü anlar, zihnini okumasına hiç gerek yoktur. Ama duygularını gizlediğinde ise hiç bir şey anlaşılmaz.

| Jeremy Nathan Blanchett | 21di1~ | Jeremy Nathan Blanchett | Walhalla--020 ~ | Jeremy Nathan Blanchett | 40bw3 ~ | Jeremy Nathan Blanchett | 72qv9

Arkadaşlarım ~

x Beni Yarı Yolda Bırakmayacağını Biliyorum x
x Çocuklukluk Arkadaşım x
x İsmen Tanıdıklarım x
x Kanımın Isındığı x
x Okul Arkadaşım x
x Güveniyorum x
x Yeni Tanıştığım x
x Beni Güldürüyor x
x Beceriksiz x

Aşk Hayatı ~

x Çocukluk Aşkım x
x Ölümüne Seviyorum x
x Çıkarlarım İçin x
x Kullandıklarım x
x Çekici Buluyorum x
x Flört x
x Eğlence x
x Hoşlandığım x
x Gizli Aşk x
x Yasak Aşk x
x Eski Sevgilim x
x Sevgilim x

Düşmanlar ~

x Ölümcül Dereceden Nefret Ettiğim x
x Kanını Akıtmak İstiyorum x
x Zararsız Görüyorum x
x Hoşlanmıyorum x
x Baş Belası x

Aile ~

x Diğer Akrabalar x
x İkizim x

Büyükler~

x Kanından Bir Kaç Damla Almak İstiyorum x
x Gırtlağını Kesmek İstiyorum x
x İleri Seviye Ölüm Yiyenx
x Ailesine Düşmanım x
x Hoşlanmadığım x
x Sevdiğim x

En son Jeremy Nathan Blanchett tarafından Perş. Kas. 13, 2008 9:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Jeremy Nathan Blanchett
Slytherin I. Sınıf
Jeremy Nathan Blanchett

MesajKonu: Geri: | Jeremy Nathan Blanchett |   | Jeremy Nathan Blanchett | I_icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 6:30 am

+ İlişkiler

Romina M. Levy

| Jeremy Nathan Blanchett | Etownnew06

x Kanımın Isındığı x
x Okul Arkadaşım x
x Güveniyorum x
x Yeni Tanıştığım x

+ Yeni Tanıştığım Halde İçim Acayip Isındı. Belki Slytherin Olduğundan; Güvenebileceğimi Düşünüyorum. +

Eklenmek İsteyenler, İcon verirlerse sevinirim ^^

En son Jeremy Nathan Blanchett tarafından Perş. Kas. 13, 2008 9:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Romina M. Levy
Slytherin I. Sınıf
Romina M. Levy

Rp Partneri : İstemiyor.

MesajKonu: Geri: | Jeremy Nathan Blanchett |   | Jeremy Nathan Blanchett | I_icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 7:35 am

Kurgu istememişsin, benim de aklıma gelmedi şimdi.

| Jeremy Nathan Blanchett | Etownnew06

Yer fark etmez, iyi de olur kötü de. ^^
https://darksideofhogwarts.yetkin-forum.com/lejant-f6/romina-m-le
Jeremy Nathan Blanchett
Slytherin I. Sınıf
Jeremy Nathan Blanchett

MesajKonu: Geri: | Jeremy Nathan Blanchett |   | Jeremy Nathan Blanchett | I_icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 9:22 am

Ekledim , sende beni ekler misin? Kurguyu sonradan yazmayı düşündüm xD İsteyenler biraz çıtlatabilir kulağıma ^^
Elle Ramona Revenge
Ravenclaw I. sınıf
Elle Ramona Revenge

En Belirgin Özelliği : Gizemli

MesajKonu: Geri: | Jeremy Nathan Blanchett |   | Jeremy Nathan Blanchett | I_icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 1:55 pm

| Jeremy Nathan Blanchett | Ll | Jeremy Nathan Blanchett | Red-foxglove_icons | Jeremy Nathan Blanchett | AnotherSunrise-foxglove_icons | Jeremy Nathan Blanchett | Th_gwicons-2-6 | Jeremy Nathan Blanchett | N2ygwj

İyi bir yer olabilir sanırım^^

| Jeremy Nathan Blanchett |
1 sayfadaki 1 sayfası